Lech Poznań – Zagłębie Lubin – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Lech Poznań – Zagłębie Lubin, czyli drugie spotkanie trzynastej kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Lech przed tą kolejką z osiemnastoma punktami zajmuje ósme miejsce w tabeli. Zagłębie ma trzy punkty mniej i plasuje się na dziesiątej pozycji.

My typujemy, że w tym meczu padną więcej niż dwie bramki. Zaglądamy do naszego systemu statystyk i sprawdzamy ile goli pada w Poznaniu w piątkowe popołudnia.

Typy na dziś

System zwrócił nam sześć takich spotkań, w których średnio padały trzy bramki na mecz. W czterech z nich pokrywano linię 2.5 gola. Sprawdźmy jeszcze liczbę bramek Zagłębia w wyjazdowych meczach, które rozgrywane były w piątki.

Typy na dziś

Tutaj mamy odwrotną tendencję, bo średnio w sześciu takich starciach padały zalewie dwa gole na mecz. Tylko w dwóch z nich liczba bramek była większa od 2.5.

Oddajmy zatem decydujący głos sędziemu. W meczach, które w piątki sędziował Jarosław Przybył strzelano średnio 2.89 gola na mecz i w 66 procentach takich starć pokrywano linię 2.5 gola.

W związku z tym stawiamy, że w meczu Lecha z Zagłębiem kibice zobaczą przynajmniej trzy trafienia.

Lech Poznań – Zagłębie Lubin, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.65.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…