Kupon na poniedziałek 4.02. z kursem 3.30.

Kupon na dziś

Kupon bukmacherski na poniedziałek 4. dzień lutego, którego łączny kurs wynosi 3.30. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkiej kasy wygranej od bukmachera.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Pierwsze spotkanie na kuponie pochodzi z NBA, drugie z angielskiej Premier League, a trzecie z holenderskiej Eerste Divisie.

Stawiamy, że Washington Wizards pokonają zmęczoną sześcioma wyjazdowymi meczami z rzędu Atlantę Hawks przynajmniej trzema punktami.

Liczymy również na przynajmniej trzy gole w starciu West Hamu z Liverpoolem, bo historia pokazuje, że w starciach tych ekip pada przeważnie wiele goli.

Na koniec oczekujemy na pokrycie lini over 2.5 gola w starciu rezerw PSV z FC Oss.

Good luck!

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB