Kupon na poniedziałek 7.01. z kursem 3.37.

Kupon na dziś
Oceń

Kupon bukmacherski na poniedziałek 7. dzień stycznia, którego łączny kurs wynosi 3.37. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkiej kasy wygranej od bukmachera.


Pierwsze spotkanie na kuponie pochodzi z finału rozgrywek College Football w USA (futbol amerykański), drugie z portugalskiej Primeira Liga, a trzecie z NBA.

Good luck!

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy na poniedziałek

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB