Kupon na środę 20.02. z kursem 5.02.

Kupon na dziś
Oceń

Kupon bukmacherski na środę 20. dzień lutego, którego łączny kurs wynosi 5.02. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkiej kasy wygranej od bukmachera.


Pierwsze spotkanie na kuponie pochodzi z szwajcarskiej 2. ligi i stawiamy, że Winterthur wygra przynajmniej dwoma bramkami z najgorszą drużyną w tabeli.

Na drugiej pozycji stawiamy, że Al Ahly zdobędzie przynajmniej dwa gole w starciu z El Daklyeh.

Kupon zamykamy typem na powyżej 1.5 gola w spotkaniu Bordeaux z Guingamp we francuskiej Ligue 1.

Good luck!

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Dubel na wtorek 19.03. z kursem 2.88. https://t.co/pOyS9QZz81 #Harden #nba #rockets #betting

Overy na wtorek 19.03. https://t.co/PyqJX7fXiR #betting

Pewniaki na wtorek 19.03. https://t.co/1CnzaP5qN7 #betting

Load More…