Kupon na wtorek 5.02. z kursem 5.87.

Kupon na dziś

Kupon bukmacherski na wtorek 5. dzień lutego, którego łączny kurs wynosi 5.87. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkiej kasy wygranej od bukmachera.

Pierwsze i trzecie spotkanie na kuponie pochodzi z NBA, drugie z egipskiej ekstraklasy.

Stawiamy, że Boston rozgromi Cavaliers nawet bez Kyrie Irving’a, który będzie odpoczywał. Cavs są tak słabi, że Celtics nie powinni mieć problemu z pokryciem handicapu -8.5 pkt.

Liczymy, też że Lakers wygrają z osłabioną Indianą, która gra drugi mecz serii back to back. W zespole z LA zagra LeBron James, a to oczywiście duże wzmocnienie, które powinno przełożyć się na końcowy wynik.

W Egipcie natomiast stawiamy, że Al Ahly wygra na wyjeździe z Enppi przynajmniej dwoma bramkami.

Good luck!

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama