Kupon na wtorek 5.02. z kursem 5.87.

Kupon na dziś
Kupon na wtorek 5.02. z kursem 5.87.
5 (100%) 3 votes

Kupon bukmacherski na wtorek 5. dzień lutego, którego łączny kurs wynosi 5.87. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkiej kasy wygranej od bukmachera.


Pierwsze i trzecie spotkanie na kuponie pochodzi z NBA, drugie z egipskiej ekstraklasy.

Stawiamy, że Boston rozgromi Cavaliers nawet bez Kyrie Irving’a, który będzie odpoczywał. Cavs są tak słabi, że Celtics nie powinni mieć problemu z pokryciem handicapu -8.5 pkt.

Liczymy, też że Lakers wygrają z osłabioną Indianą, która gra drugi mecz serii back to back. W zespole z LA zagra LeBron James, a to oczywiście duże wzmocnienie, które powinno przełożyć się na końcowy wynik.

W Egipcie natomiast stawiamy, że Al Ahly wygra na wyjeździe z Enppi przynajmniej dwoma bramkami.

Good luck!

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB