Typy tenisowe: Nicolas Jarry – Juan Ignacio Londero

Typy tenisowe

Turniej ATP 250 w Crodobie rozkręca nam się na dobre i we wtorek również zaglądamy na tereny Argentyny. Tam w ramach pierwszej rundy zmierzą się Nicolas Jarry oraz Juan Ignacio Londero. Zdecydowanym faworytem, większym niż wskazują kursy, jest naszym zdaniem ten pierwszy, dlatego też idziemy w tym kierunku.

Na pierwszy rzut oka może wyglądać, że Londero będzie bardziej przyzwyczajony do nawierzchni, lecz Jarry podczas weekendu również grał na mączce. Co prawda w hali, ale miał styczność z tą nawierzchnią. Do tego jest znacznie lepszym tenisistą, grającym na dużo wyższym poziomie, aniżeli rywal, o czym świadczą chociażby zeszłoroczne wyniki na cegle.

Półfinały w Rio de Janeiro, Hamburgu i Kitzbuhel, do tego finał w Sao Paulo. W tym tygodniu broni punktów za ćwierćfinał z turnieju z Quito. Nijak mają się zatem osiągnięcia Londero, który nie może przebić się powyżej poziomu Challengerów.

Na co postawić?

Naszym zdaniem Jarry nie będzie miał problemów w tym spotkaniu i będzie to jego pewne zwycięstwo. Kurs 1.60 to dobra opcja na ten mecz, więc wydaje się, że mamy lekkie value i polecamy.

ATP Cordoba: Nicolas Jarry – Juan Ignacio Londero, typ: Jarry, kurs: 1.60.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Podcast #kasujemy

Reklama