Kuzera: Musimy dawać szansę młodym chłopakom

sports news

– Kluczowa dla losów spotkania była obrona rzutu karnego przez Marka Kozioła. To dodało nam wiary – powiedział po meczu z Wisłą Kraków, drugi trener Korony Kielce, Kamil Kuzera.

– Jeszcze na dobre mecz się nie rozpoczął, a już musieliśmy gonić wynik. Kluczowa dla losów spotkania była obrona rzutu karnego przez Marka Kozioła. To dodało nam wiary. Potem czerwona kartka dla rywala i to my już prowadziliśmy grę. Budujące jest, to co dziś pokazaliśmy. Że mimo przesądzonego spadku z Ekstraklasy cały czas walczymy. Cieszy kolejne wejście naszej młodzieży. Tym torem musimy dalej iść i dawać szansę młodym chłopakom, żeby mogli ogrywać się przy starszych kolegach – dodał asystent Macieja Bartoszka, dla którego był to pierwszy w trenerskiej pracy, w którym samodzielnie prowadził drużynę.

– Debiut trenerski dostarczył trochę emocji. Śmialiśmy się, że w przypadku zwycięstwa, miałem okazję zostać najlepiej punktującym trenerem w Ekstraklasie. Na pewno to coś innego, niż bycie w roli asystenta. Stanie przy linii daje ogromnego kopa. Do tego trzeba dążyć – zauważył Kuzera.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.