La Liga: Od nowego sezonu bez meczów w poniedziałki

sports news

Luis Rubiales, Prezydent Królewskiej Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej zapowiedział, że od nowego sezonu spotkania La Liga nie będą rozgrywane w poniedziałki. Nie ma jeszcze decyzji co z piątkowymi terminami.

Kibice w Hiszpanii w tym już wielokrotnie swoimi protestami, dali wyraźny sygnał, że są przeciwni rozgrywaniu ligowych spotkań w poniedziałki. Dotyczyło to przede wszystkim mniejszych klubów, które najczęściej grały w tym niekorzystnym terminie.

Od sezonu 2019/2020 nie będzie już takiego problemu, ponieważ kluby z La Liga nie będą rywalizować w weekendy.

– Koniec z piłką nożną w poniedziałek. Od nowego sezonu będziemy grać tylko w soboty i niedziele. Zobaczymy jeszcze co z terminami w piątek, w tej kwestii decyzja jest jeszcze przed nami – napisał na Twitterze Luis Rubiales.

– Zrobimy jak najlepiej dla wszystkich. Pieniądze są ważne, ale fani są ważniejsi – dodał Prezydent Królewskiej Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.