La Liga musi wznowić sezon najpóźniej 27 czerwca

sports news

Dziennik Marca poinformował, że rozgrywki w La Liga muszą zostać wznowione najpóźniej 27 czerwca. Inaczej sezon nie zostanie dokończony.

Hiszpańskie kluby liczą, że uda się wrócić do gry wcześniej, ale obecnie trudno cokolwiek przewidzieć. Pandemia koronawirusa cały czas się rozprzestrzenia po całym świecie.

Wszystko wskazuje na to, że ostateczną datą wznowienia rozgrywek w La Liga będzie 27 czerwca. Jeżeli do tego czasu nie będzie to możliwe, obecny sezon zostanie anulowany, a nowy rozpocznie się kiedy sytuacja na to pozwoli.

Do końca sezonu w hiszpańskiej ekstraklasie pozostało 11 kolejek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.