Labbadia: Hertha to mój wymarzony klub

sports news

– Miałem kilka propozycji, również z zagranicy, ale chciałem pracować w Berlinie. Hertha to mój wymarzony klub. Widzę duży potencjał w tym zespole – powiedział na konferencji prasowej nowy trener Herthy Berlin Bruno Labbadia.

Głównym zadaniem nowego szkoleniowca będzie przygotowanie zespołu do wznowienia rozgrywek Bundesligi, a następnie zachowanie pierwszoligowego bytu.

– Piłkarze przez cztery tygodnie byli bez piłki, a to prawie wieczność. Na pewno będziemy pracowali nad wszystkimi aspektami: fizycznymi, organizacyjnymi oraz taktycznymi. Zajęcia będą odbywały się nie tylko na murawie. W tych okolicznościach będziemy musieli dać z siebie to, co najlepsze. Kiedy ciężko pracujesz, to efekty przyjdą – dodał Labbadia.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.