Łabojko: Wierzę, że od meczu z Arką zwycięstwa powrócą

sports news

Jakub Łabojko, pomocnik Śląska Wrocław w rozmowie z oficjalną stroną klubu przyznał, ze ekipa z Dolnego Śląska chce rozpocząć serię zwycięskich spotkań. Pierwszą okazją będzie mecz z Arką Gdynia.

– Na pewno druga część sezonu wygląda gorzej niż pierwsza. Jeśli ktoś jednak powie, że to dlatego, że na początku mieliśmy mocniejszych rywali i bardziej się koncentrowaliśmy na tych meczach, będzie to nieprawda – powiedział Jakub Łabojko.

– Staramy się trzymać naszej wizji, grać w swoim stylu i wygrywać w każdym meczu. Wierzę, że od meczu z Arką zwycięstwa powrócą – dodał pomocnik Śląska.

Wrocławianie w ostatnich pięciu meczach zdobyli tylko trzy punkty.

– Spadliśmy w tabeli i to z pewnością denerwujące. Byliśmy w czubie, a teraz otwieramy dolną ósemkę. Szatnia jest jednak taka, jak była – skonsolidowana i skoncentrowana zawsze na najbliższym meczu, z pragnieniem zwycięstwa – zapewnił Łabojko.

(za:slaskwroclaw.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.