Lakin przedłużył kontrakt z Birmingham City

sports news

Charlie Lakin przedłużył kontrakt z Birmingham City – poinformował klub z Championship na swojej oficjalnej stronie.

19-letni pomocnik parafował umowę, obowiązującą do końca czerwca 2021 roku.

Wychowanek ekipy z St Andrew’s w tym sezonie zaliczył już dziesięć występów w macierzystej drużynie, z czego osiem na zapleczu Premier League. Po razie zagrał również w Pucharze Ligi Angielskiej oraz Pucharze Anglii.

Birmingham City zajmuje aktualnie trzynaste miejsce w tabeli Championship. „Blues” tracą punkt do dwunastego w klasyfikacji Hull City AFC.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.