Lambert: Drużyna wygląda obiecująco

sports news

Robert Lambert wierzy, że jest w stanie wreszcie poprowadzić King’s Lynn Stars do skutecznej walki o mistrzostwo Anglii.

Ekipa z Norfolk wygrała w zeszłym sezonie rundę zasadniczą SGB Premiership, ale przegrała w finałowym dwumeczu z Poole Pirates.

Indywidualny mistrz Wielkiej Brytanii wciąż czeka na swój pierwszy tytuł ze swoją lokalną drużyną i przyznaje, że ubiegłoroczną porażkę trudno było znieść. Czuje również, że to wywołuje jeszcze większy głód w zespole „Gwiazd” przed sezonem 2019.

– Nikt nie lubi przegrywać z Poole, lecz drużyna zbudowana na ten rok wygląda obiecująco – wyznał Lambert dla oficjalnego serwisu Speedway Grand Prix.

– Nie widzę powodu, abyśmy nie mieli zaatakować i wywalczyć wyniku lepszego o jedną pozycję – dodał brązowy medalista ubiegłorocznych Indywidualnych Mistrzostw Europy.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.