„Latem w defensywie Arsenalu dojdzie do wielkich zmian”

sports news

Lee Dixon, były znakomity przed laty obrońca Arsenalu Londyn, uważa, że „Kanonierzy” latem muszą znacznie wzmocnić swoją linię obrony. Według niego, zespół w grze defensywnej w ostatnich miesiącach nie robi żadnych postępów i cały czas prezentuje się równie słabo.

– Jedną z najbardziej rozczarowujących rzeczy w Arsenalu w ostatnich kilku miesiącach jest to, że defensywa ani trochę nie prezentuje się lepiej – powiedział Dixon w rozmowie z „BBC”.

– Oni cały czas popełniają te same fatalne błędy. Emery ciągle zmienia ustawienie z trójki na czwórkę obrońców, ale to nie pomaga – ocenił.

– Z pewnością nie jest zadowolony z tego co widzi, dlatego stara się stawiać na różnych zawodników, aby znaleźć odpowiednie zestawienie – dodał.

– Uważam, ze latem dojdzie w tej formacji do wielkich zmian, ponieważ on zdaje sobie sprawę z tego, że to jest jeden z największych problemów dla tej drużyn. Na razie wie, którzy zawodnicy nie są wystarczająco dobrzy – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.