Lavicka: Daliśmy sobie odebrać zwycięstwo

sports news

– To był bardzo ważny mecz dla obu drużyn. Brawa dla gospodarzy, walczyli do końca. Zadecydowały stałe fragmenty gry. Kontrolowaliśmy grę przez większość meczu, ale daliśmy sobie odebrać zwycięstwo w samej końcówce – powiedział po przegranym 1:2 meczu z Arką Gdynia, trener Śląska Wrocław, Vitezlav Lavicka.

– Wprowadziłem na boisko Kamila Dankowskiego, ponieważ wiedzieliśmy, że mocną stroną Arki są stałe fragmenty gry. Nie sądzę, abym zwlekał ze zmianami. Wiele meczów rozgrywa się w ostatnich 30 minutach gry – stwierdził Czech, gdy został zapytany o decyzje personalne, które podjął w trakcie spotkania.

– Nie mnie oceniać pracę arbitrów. Moim zadaniem jest dobre przygotowanie zespołu do meczu. Będziemy analizować to spotkanie. Zobaczymy jakie błędy popełniliśmy i co musimy zrobić lepiej – zakończył Lavicka.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…