Lavicka: Mieliśmy dobre odprawy i reakcja była pozytywna

sports news

Trener Śląska Wrocław Vitezslav Lavicka mobilizuje swoich podopiecznych przed konfrontacją z Jagiellonią Białystok w ramach 11. kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.

– Jesteśmy w pełni skupieni, aby odwrócić serię bez zwycięstwa – zapewnia Czech w rozmowie udzielonej oficjalnej stronie dwukrotnych mistrzów Polski.

– Mamy szacunek do Jagiellonii. Mieli bardzo dobry początek sezonu. Mają jakość, pewną obronę, mocno pracujących pomocników i dobrą ofensywę. W ich składzie są czescy zawodnicy, których znam. Najważniejsza będzie jednak nasza gra. Nie tylko w obronie, ale i w ofensywie – podkreślił opiekun „Wojskowych”.

– Ciąży nam to, że nie ma wygranej. Wszyscy w klubie chcemy, aby wyniki poszły do góry. Mieliśmy dobre odprawy i analizy meczów w tygodniu z Widzewem i Koroną. Reakcja była pozytywna – zaznaczył czeski szkoleniowiec.

– Fizycznie nie ma zjazdu, jesteśmy bardzo dobrze przygotowani, analizujemy każdy trening, raporty fitness. Pokazałem zawodnikom tabelę i spytałem, w którym kierunku chcemy iść? Wszyscy wiedzą, że w tabeli jest ciasno i wygrana znaczy kilka kroków w górę, przegrana to kierunek, w którym nikt nie chce podążać – podsumował Lavicka.

(za slaskwroclaw.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.