Lavicka: Piłkarze pokazali swój prawdziwy charakter.

sports news

Śląsk Wrocław wygrał u siebie z Jagiellonią Białystok 2:0 w piątkowym meczu LOTTO Ekstraklasy. Vitezslav Lavicka, trener drużyny z Dolnego Śląska, powiedział, że jego podopieczni zasłużenie zdobyli komplet punktów.

– Po meczu z Piastem drużyna została skrytykowana za grę. Zaprezentowaliśmy się słabo. Ważne dla nas było, żeby w sytuacjach krytycznych piłkarze pokazali swój prawdziwy charakter. Zrobili to dziś, dzięki czemu zasłużenie wygrali mecz – powiedział Lavicka, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Cieszy mnie, że włożyli w swoją grę dużo serca. W pierwszej połowie pomogła nam szybko zdobyta bramka, ale droga do zwycięstwa prowadziła przez dobrą organizację gry w trakcie całego spotkania – dodał.

Jego podopieczni zajmują 11. miejsce w tabeli. Nad strefą spadkową mają cztery punkty przewagi. W najbliższej kolejce zmierzą się w stolicy z Legią. – Dla mnie to również tajemnica, że u siebie zagraliśmy trzy mecze, w każdym wyglądaliśmy dobrze i wszystkie zasłużenie wygraliśmy, a na wyjazdach wygląda to inaczej. To jest właśnie praca dla mnie, jako trenera i dla całego sztabu, by zawodnicy byli pewniejsi siebie również na obcym boisku. Oczywiście mecz z Legią będzie dla nas kolejnym sporym wyzwaniem – podkreślił.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.