Lavicka: Zagraliśmy z większą pewnością siebie

sports news

Trener Śląska Wrocław Vitezslav Lavicka nie krył satysfakcji po zwycięstwie w Gdyni z Arką 2:0 w drugim sobotnim meczu 27. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy.

Dzięki ósmej wygranej w sezonie dwukrotni mistrzowie Polski umocnili się na jedenastym miejscu w tabeli.

– Wygraliśmy pierwszy mecz na wyjeździe od dawna i jest to dla nas bardzo ważne. Był to mecz walki, w którym mogliśmy zobaczyć dużo pojedynków – wyznał Lavicka dla oficjalnego serwisu Arki.

– Byliśmy dobrze zorganizowani, dobrze też pracowaliśmy w obronie. Cieszę się, że w ofensywie zagraliśmy z większą pewnością siebie, co przełożyło się na dwie zdobyte bramki – podkreślił czeski szkoleniowiec.

– Cotra wrócił do nas po zawieszeniu. On pracował przez całą przerwę zimową i także już w trakcie trwania tej rundy, mimo że nie grał w meczach. Bardzo mnie to cieszy, że Djorde pokazał, że jest gotowy, by grać zarówno na lewej, jak i na środku obrony – pochwalił na koniec swojego podopiecznego trener Lavicka.

(za arka.gdynia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.