Lavicka: Zawodnicy walczyli jeden za drugiego

sports news

Trener Śląska Wrocław Vitezslav Lavicka nie miał większych uwag pod adresem swoich podopiecznych po wygranej w Krakowie z Wisłą 1:0 w drugim sobotnim meczu inauguracyjnej kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.

– To zwycięstwo ciężkiej pracy. Chłopcy bardzo mocno pracowali przez cały mecz. Dobrze broniliśmy, byliśmy aktywni w ofensywie – wyznał Lavicka dla oficjalnego serwisu Śląska.

– Obie drużyny miały swoje szanse, ale my zdobyliśmy bramkę i mamy trzy punkty. Zawodnicy walczyli jeden za drugiego, pokazaliśmy dobrą organizację gry i to wszystko sprawiło, że wygraliśmy – podkreślił czeski szkoleniowiec.

– Dobrze zaprezentowali się nowi zawodnicy. Matus Putnocky miał kilka bardzo dobrych i ważnych dla drużyny interwencji. Dino Stiglec? Pierwszy mecz i piękna bramka, dająca zwycięstwo. Z kolei Przemek Płacheta był aktywny w ataku, grał jeden na jeden i jestem z niego zadowolony. Cieszę się, że pozyskaliśmy tego piłkarza – pochwalił nowych podopiecznych opiekun wrocławian.

– Wybór składu to nie była łatwa decyzja. Wiemy, że w drużynie zaszło sporo zmian, ale wszyscy zawodnicy bardzo dobrze pracowali. Ich zaangażowanie było widoczne, również tych nowych piłkarzy. Nad niektórymi pozycjami zastanawiałem się dłużej, było 50 na 50 co do wyboru. Zwyciężyliśmy wszyscy. Ci z pierwszego składu, rezerwowi oraz ci, którzy nie zagrali – podsumował Lavicka.

(za slaskwroclaw.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.