Lebiediew: Nikt nie brał mnie pod uwagę

sports news

– Chciałem zostać w PGE Ekstralidze, ale nie znalazłem miejsca w żadnej drużynie – ujawnił Andrzej Lebiediew w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Ekstraligi.

– Nikt nie brał mnie pod uwagę, jeśli chodzi o budowanie składu na obecny sezon. Miałem natomiast mnóstwo ofert z Nice I Ligi Żużlowej – ujawnił Łotysz, który jesienią wrócił do rodzinnego Dyneburga.

– Na treningi mogę dojeżdżać rowerem lub też po prostu przybiec. Te kilometry, które pokonywałem do Polski i Szwecji, tam i z powrotem, nie pozwalały mi się skoncentrować. Potrzebuję spokoju i stabilizacji – podkreślił Lebiediew.

– Mogę to osiągnąć startując przed własną publicznością. To na pewno da mi motywację do powrotu do PGE Ekstraligi. Potrzebowałem dużo czasu, żeby wiara wróciła do mnie i w mój sprzęt. Stając pod taśmą nie miałem pewności siebie – stwierdził Łotysz, który może spisać na straty miniony sezon.

– Wierzę, że cały łotewski żużel zrobi kroczek do przodu. Mam nadzieję, że uda nam się zebrać drużynę. Oprócz jazdy dla Lokomotivu Daugavpils startuje jeszcze w Elitserien. Koncentruje się na tym, żeby pokazać się z jak najlepszej strony – dodał Lebiediew.

(za speedwayekstraliga.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.