Lech wypożyczył Pleśnierowicza do Romy

sports news

Wiktor Pleśnierowicz został wypożyczony do AS Roma – poinformował Lech Poznań na swojej oficjalnej stronie.

18-letni obrońca przenosi się do stolicy Włoch na zasadzie umowy, obowiązującej do końca sezonu. “Giallorossi” latem przyszłego roku będą mogli wykupić młodego defensora.

Wychowanek Lecha zdążył jeszcze w tym sezonie zaliczyć w rezerwach cztery występy na poziomie centralnym. Przed nim nowe wyzwania, jakimi będzie rywalizacja na boiskach włoskiej ligi młodzieżowej, Primavery 1.

– Włosi od dłuższego czasu obserwowali Wiktora, można spokojnie powiedzieć, że był on dla nich doskonale znany. W minionych dniach pojawiła się u nich potrzeba pozyskania środkowego obrońcy, dlatego zgłosili się do nas. My możemy się cieszyć z tego, że tak duże kluby oglądają naszych wychowanków – podkreślił Marcin Wróbel.

– Uznaliśmy warunki wykupu naszego zawodnika za satysfakcjonujące, dlatego zgodziliśmy się na ten zapis. Cały czas liczymy jednak na jego regularną grę i rozwój, a przede wszystkim mamy nadzieję, że stanie się w tym sezonie jeszcze lepszym piłkarzem – podsumował dyrektor sportowy Akademii Lecha Poznań.

(za lechpoznan.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Fascynująca historia owocowych automatów do gry https://tylkopilka.pl/fascynujaca-historia-owocowych-automatow-do-gry/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Real Madryt – Eintracht Frankfurt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-real-madryt-eintracht-frankfurt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Resovia Rzeszów – Arka Gdynia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-resovia-rzeszow-arka-gdynia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…