Lech zainteresowany norweskim napastnikiem

sports news

Norweska Telewizja TV2 poinformowała, że Alexander Soderlund znalazł się w kręgu zainteresowań Lecha Poznań. Napastnika chcą pozyskać również inne kluby.

Umowa 32-latka z Rosenborgiem, gdzie obecnie gra, obowiązuje do końca tego roku. Norweg chce jednak zmienić barwy i wyjechać do innego kraju.

Jednym z zainteresowanych klubów jest Lech Poznań. Najpoważniejszym konkurentem dla „Kolejorza” ma być szwedzka drużyna BK Hacken. Włodarze tego zespołu prowadzą z napastnikiem negocjacje. Wcześniej piłkarzem interesowały się też kluby tureckie.

Alexander Soderlund w dotychczasowej karierze rozegrał 335 meczów i zdobył 112 bramek. W sezonie 2014/2015 był królem strzelców norweskiej ekstraklasy.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.