Leciejewski opuści Zagłębie Lubin

sports news

Zagłębie Lubin poinformowało za pośrednictwem strony internetowej, że Piotr Leciejewski za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z klubem.

Bramkarz trafił do ekipy “Miedziowych” z norweskiego SK Brann 12 stycznia 2018 roku.

W barwach zespołu z Lubina wystąpił w meczach w LOTTO Ekstraklasy oraz w trzech spotkaniach trzecioligowych rezerw.

– Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron. Piotr od dłuższego czasu nie był zadowolony ze swojej pozycji w pierwszej drużynie. W pełni rozumiem jego sytuację i dlatego wspólnie uznaliśmy, że to najlepszy sposób, aby rozstać się w pełnej zgodzie.
Dziękujemy Piotrowi za grę w naszym klubie i życzymy powodzenia – powiedział Michał Żewłakow, dyrektor sportowy Zagłębia.

(za zaglebie.com).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Nijmegen – Feyenoord https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-nijmegen-feyenoord/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Atalanta – Fiorentina https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-atalanta-fiorentina-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Toulouse – Montpellier https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-toulouse-montpellier/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…