Leeds zainteresowane Cavanim

sports news

Leeds United po 16 latach wróciło do Premier League. Właściciel Leeds – Andrea Radrizzani – w rozmowie ze Sky Sport Italia opowiedział o swoich planach transferowych.

Radrizzani nie ukrywał, że transfer Zlatana Ibrahimovicia będzie trudnym zadaniem. Jednak wierzy, że uda się mu sprowadzić do swojego klubu Edinsona Cavaniego.

– Próbowaliśmy ściągnąć Ibrahimovicia w styczniu, ale ten wybrał Milan. Teraz już chyba za późno, intensywność gry w Premier League jest zbyt wysoka – powiedział Radrizzani.

– Cavani z pewnością sprawdziłby się w Premier League. Nigdy nie rozmawiałem na jego temat z trenerem. Ale Urugwajczyk w dalszym ciągu jest bez klubu, co sprawia, że jesteśmy nim zainteresowani – dodał 45-latek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.