Lega Pro: Igor Łasicki zadebiutował w AC Rimini 1912

20-letni polski środkowy obrońca Igor Łasicki zadebiutował w AC Rimini 1912. Jego nowa drużyna zremisowała na własnym stadionie w meczu 20. kolejki włoskiej Lega Pro z Lupa Roma FC 1:1 (1:0).

Były zawodnik AS Gubbio, który w trzecioligowym zespole przebywa na zasadzie wypożyczenia z SSC Napoli, na placu gry zameldował się w 51. minucie rywalizacji. Zmienił wówczas 25-letniego Andreę Signoriniego.

Pierwszego gola w tym spotkaniu zdobyli gospodarze, a dokładniej Mickael Varutti, który na listę strzelców wpisał się już w 4. minucie. Do wyrównania doprowadził kilka chwil po zmianie stron Manuel Daffara.

Ekipa ze Stadio Romeo Neri zajmuje w tabeli ligowej z dorobkiem osiemnastu punktów na swoim koncie szesnaste miejsce. Lupa Roma FC plasuje się jedną lokatę niżej.