Legia Warszawa wykupiła Cafu

sports news

Legia Warszawa zdecydowała się na wykupienie Cafu z FC Metz – poinformował francuski klub. Do tej pory pomocnik grał w stołecznej drużynie na zasadzie wypożyczenia.

Portugalczyk trafił do Legii w lutym 2018 roku. Po zakończeniu minionego sezonu jego wypożyczenie dobiegło końca, ale karierę będzie kontynuować w Warszawie.

Legi zdecydowała się bowiem, by wkupić środkowego pomocnika z FC Metz.

Cafu w stołecznym zespole rozegrał do tej pory 50 spotkań. Strzelił w nich dziewięć goli i zanotował sześć asyst.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.