Letnie okienko transferowe w Premier League ponownie otwarte do września

sports news

Kluby z Premier League zagłosowały za tym, aby letnie okienko transferowe ponownie zamykało się w tym samym momencie co w pozostałych ligach europejskich.

Przez poprzednie dwa sezony letnie okienko w Anglii zamykało się dzień przed startem rozgrywek. W angielskich klubach byli jednak niezadowoleni z takiego rozwiązania. Wszystko ze względu na fakt, że inne kluby mogły dalej kupować od nich zawodników, a jeśli któryś z klubów z Premier League sprzedał piłkarza, to nie miał już wtedy możliwości sprowadzenia za niego następcy.

W czwartek odbyło się głosowanie udziałowców Premier League. Podczas niego zdecydowano, że okienko ponownie będzie zamykało się we wrześniu. Najbliższe zostanie zamknięte 1 września o godzinie 17 lokalnego czasu.

Za takim rozwiązaniem był m.in. Jurgen Klopp, menedżer Liverpoolu. – Dla mnie bez znaczenia, kiedy będzie zamykane okienko, ale musi to nastąpić w tym samym momencie co w pozostałych ligach. Wszyscy mówią, żeby było to przed startem sezonu. Fajnie, ale zrobiono to tylko w Anglii. Takie coś nie ma sensu. Pomysł był dobry, ale to nie zadziałało – powiedział Klopp, cytowany przez „BBC”.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.