Lettieri: Mieliśmy możliwości, żeby zmienić ten wynik

sports news

Trener Korony Kielce Gino Lettieri nie miał większych zastrzeżeń do swoich podopiecznych po przegranej w Gliwicach z Piastem 0:4 w sobotnim meczu 30. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

– Trzeba przyznać, że do stanu 0:1 prezentowaliśmy się nieźle. To jest charakterystyczne dla nas – wyznał Lettieri, cytowany przez oficjalny serwis Piasta.

– Później zaczęły się problemy. Szybko dostaliśmy dwie bramki, a także sytuacja Soriano nie została wykorzystana. Nie potrafię zrozumieć jak z tak bliskiej sytuacji można było nie trafić. W drugiej połowie graliśmy dużo agresywniej niż w pierwszej. Była też sytuacja Kovacevicia w polu karnym, po której zawodnik Piasta zagrał ręką. Mieliśmy możliwości, żeby ten wynik zmienić – podkreślił włoski szkoleniowiec.

– Po tych straconych bramkach Piast zyskał dużo miejsca, co zaczął wykorzystywać w swojej grze. My szukaliśmy swoich okazji, staraliśmy je sobie wykreować, ale przy takiej grze zdarzają się również kontry. Rywale to wykorzystali i stąd taki wynik końcowy – stwierdził opiekun Korony.

– Chciałbym pogratulować Piastowi i pochwalić zespół oraz jego trenera. Dla mnie w porównaniu z poprzednim sezonem drużyna Piasta jest największym zaskoczeniem ligi – podsumował Lettieri.

(za piast-gliwice.eu)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.