Lettieri: Najważniejsze są trzy punkty

sports news

– Gra obydwu zespołów nie stała na wysokim poziomie. W drugiej połowie graliśmy już lepiej piłką. Najważniejsze są jednak trzy punkty – powiedział Gino Lettieri podczas konferencji prasowej.

Korona Kielce wygrała ze Śląskiem Wrocław 2:0 w poniedziałkowym meczu 31. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Gino Lettieri ocenił, że spotkanie nie stało na wysokim poziomie, ale najważniejsze są trzy punkty.

– Gra obydwu zespołów nie stała na wysokim poziomie. W drugiej połowie graliśmy już lepiej piłką. Mieliśmy szansę wcześniej zdobyć bramkę na 2:0. Najważniejsze są jednak trzy punkty. Po zdobyciu drugiej bramki drużyna kontrolowała spotkanie tak, jak tego od niej oczekiwałem. Mamy przed sobą jeszcze sześć meczów, które chcemy wygrać. W następnej rywalizacji chcemy pokazać jeszcze kilka procent więcej, żeby osiągnąć korzystny rezultat – ocenił Lettieri.

– Przed meczem powiedziałem w szatni, że nie mogę sobie przypomnieć meczu, który wygraliśmy tutaj w Kielcach. Już po spotkaniu widziałem po zawodnikach, że też spadło z nich duże ciśnienie. Jestem zadowolony, że w końcu wygraliśmy na Suzuki Arenie – dodał włoski szkoleniowiec.

Korona wygrała jedenaste spotkanie w sezonie, ma na koncie 43 punkty i awansowała na pozycję lidera grupy spadkowej.

(za korona-kielce.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.