Lewandowski: Nie tak ten wieczór miał wyglądać

sports news

– Nie tak miał ten wieczór wyglądać. Chcieliśmy wygrać. Już przed meczem mówiłem, że to będzie mecz do błędu i tak się stało. W pierwszej połowie najpierw my mieliśmy szczęście przy słupku po strzale zawodnika Warty, a potem sami wypracowaliśmy swoją szansę – powiedział po przegranym meczu barażowym trener Termaliki – Mariusz Lewandowski.

– Gdybyśmy wyszli na prowadzenie, pewnie inaczej by się to potoczyło. Do ostatniej minuty próbowaliśmy zmienić rezultat, ale świetnie w końcówce bronił Adrian Lis. Dziękuję wszystkim, którzy pomagają mi w pracy. Głowy do góry, mam nadzieję, że wyciągniemy wnioski z tego doświadczenia i w przyszłym sezonie będziemy silniejsi i gotowi, by wrócić do Ekstraklasy – dodał były reprezentant Polski.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.