Lewandowski gotowy przedłużyć umowę z Bayernem

sports news

Dziennikarze „Kickera” są przekonani, że Robert Lewandowski może podpisać z Bayernem Monachium nową umową. Obecnie obowiązuje do czerwca 2021 roku.


Mimo że kontrakt Polaka jest ważny jeszcze przez dwa lata, to włodarze Bawarczyków już teraz myślą o jego przedłużeniu. Niemieckie media informują, że inicjatywa do rozmów o nowej umowie wyszła od samego zawodnika.

30-letnim napastnikiem cały czas interesują się czołowe europejskie zespoły. Najbardziej zdeterminowane mają być Paris Saint-Germain i Manchester United. Oba zespoły na pewno mogą z powodzeniem konkurować z Bayernem pod względem finansowym.

Robert Lewandowski rozegrał w tym sezonie 46 spotkań, strzelił 38 goli i zanotował siedem asyst.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB