Lewczuk: Oszczędziliśmy sobie nerwów

sports news

– Pierwszy raz od pięciu lat poznaliśmy mistrza Polski wcześniej niż w ostatniej kolejce. Oszczędziliśmy sobie nerwów, na koniec było więcej luzu. Ale początek taki kolorowy nie był – opowiada w rozmowie z polskimi mediami obrońca Legii Warszawa, Igor Lewczuk.

– Organizacyjnie Legia nadal jest na najwyższym poziomie. Ale wie pan, z czego najbardziej się cieszę? Że się załapię na Legia Training Center w Książenicach. Robi ogromne wrażenie. W poniedziałek tam wreszcie pojechałem przy okazji oficjalnego otwarcia i muszę powiedzieć jedno wielkie WOW. Tego brakowało. To poważny projekt, każdy będzie pod wrażeniem. Aż żal, że ten mój licznik bije tak szybko. Fajnie się kręci, nie patrzę za siebie, nie gdybam, cieszę tym, co mam, bo zawsze mogło być gorzej. Na młodszych piłkarzy, którzy wszystko mają przed sobą, patrzę czasem z nutką lekkiej zazdrości. W pozytywnym tego słowa znaczeniu – wszystko przed nimi – dodał.

– Pierwszy raz od pięciu lat poznaliśmy mistrza Polski wcześniej niż w ostatniej kolejce. Oszczędziliśmy sobie nerwów, na koniec było więcej luzu. Ale początek taki kolorowy nie był. Nie graliśmy efektownie, było trochę krytyki – raz słusznej, raz nie. Po porażkach z Lechią i Piastem spadliśmy na ósme czy dziewiąte miejsce w tabeli. Sztuką było się podnieść. Patrząc z boku, każdy myśli: Legia, wielki klub, duże nazwiska, spore pieniądze, i tak bez końca… Nikt tu niczego za darmo nie rozdaje, liczy się codzienna ciężka praca. Trzeba potrafić odciąć się i przestać słuchać negatywnych komentarzy, wyczyścić głowę i robić swoje. Potrafiliśmy przezwyciężyć kryzys i dziś się cieszymy – zakończył Lewczuk.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.