Liga cypryjska: Porażka APOEL-u

APOEL Nikozja przegrał na własnym stadionie 1:2 z Doxą Katokopia w spotkaniu siedemnastej kolejki ligi cypryjskiej. Dla drużyny prowadzonej przez Temura Ketsbaię była to druga porażka z rzędu.

Pierwszego gola zdobyli goście. W 9. minucie spotkania na listę strzelców wpisał się Edmar. W 69. minucie meczu gospodarze doprowadzili do wyrównania. Swoje 17. ligowe trafienie w tym sezonie zaliczył Fernando Cavenaghi. Wynik na 2:1 dla Doxy ustalił w doliczonym czasie gry Paulinho, który wykorzystał rzut karny.

W stołecznej drużynie nie wystąpił Mateusz Piątkowski. Polski napastnik całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych. Były pomocnik Wisły Kraków i Lecha Poznań, Semir Stilić pojawił się na placu gry w 67. minucie meczu.

Po porażce, APOEL zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Ma siedem punktów straty do lidera, AEK-u Larnaka. Doxa Katokopia jest na ósmej pozycji w lidze.