Liga grecka: PAOK Saloniki wywiózł punkt z Ksanti

PAOK Saloniki zremisował na wyjeździe w zaległym meczu 16. kolejki greckiej ekstraklasy ze Skodą Ksanti 1:1 (0:1).

Pierwotnie rywalizacja pomiędzy obiema ekipami miała odbyć się na początku stycznia bieżącego roku. W normalnym przeprowadzeniu zawodów przeszkodziły wówczas warunki atmosferyczne.

Na prowadzenie przyjezdnych wyprowadził Ioannis Mystakidis, który jest wychowankiem niemieckiego TSG 1899 Hoffenheim. 21-letni grecki skrzydłowy na listę strzelców wpisał się tuż po upływie drugiego kwadransa gry.

Dzielnie walczący do samego końca gospodarze do wyrównania doprowadzili w pierwszej minucie doliczonego czasu gry do drugiej połowy. Jeden punkt drużynie ze Skoda Ksanti Arena uratował Karim Soltani.