Liga grecka: Podział punktów na Levadia Stadium

APO Levadiakos zremisował przed własną publicznością z Atromitosem Ateny 1:1 (0:0) w zaległym meczu 16. kolejki ligi greckiej.

Kibice zgromadzeni na Levadia Stadium na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekali do 51. minuty. Na prowadzenie wyszli wówczas goście, a na listę strzelców wpisał się Sokratis Fyntanidis. Chwilę później do wyrównania doprowadził Vangelis Mantzios, który skutecznie wykorzystał rzut karny.

Levadiakos zajmuje aktualnie 11. miejsce w tabeli ligi greckiej. „Zieloni” mają na swoim koncie 25 punktów, z kolei Atromitos zdobył do tej pory jedno „oczko” mniej i znajduje się dwie pozycje niżej.

Warto zaznaczyć, że gospodarze kończyli mecz w osłabieniu. W 74. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Theodoros Tripotseris.