Liga grecka: Radosław Majewski zadebiutował w PAE Veria

PAE Veria zremisowała na własnym stadionie z PAS Giannina 1:1 (0:1) w meczu 1. kolejki greckiej ekstraklasy.

W barwach gospodarzy swój pierwszy mecz rozegrał Radosław Majewski, który przez ostatnie dwanaście miesięcy występował na zasadzie wypożyczenia w drugoligowym angielskim Huddersfield Town.

28-latek mecz rozpoczął w wyjściowym składzie PAE Veria i przebywał na nim przez 73. minuty. Następnie w jego miejsce na placu gry zameldował się 26-letni Albańczyk Andreas Tatos.

Pierwszą bramkę w starciu na Dimotiko Stadio Verias strzelił w 43. minucie spotkania Noe Acosta. Natomiast decydującego o podziale punktów gola zdobył niemal tuż przed gwizdkiem kończącym rywalizację Thomas Nazlidis.

Warto także zaznaczyć, iż w zespole gości cały mecz rozegrał Andraż Struna, który przez dwa lata bronił barw Cracovii. W sumie w barwach Pasów zaliczył 52 spotkania. Zanotował w nich jedno trafienie.