Liga węgierska: Porażka drużyny Nalepy

Ferencvaros Budapeszt przegrał na wyjeździe 1:2 z Honevedem FC w derbowym spotkaniu 22. kolejki ligi węgierskiej. Do 63. minuty meczu w drużynie gości występował Michał Nalepa.

Gole dla gospodarzy strzelili Botond Barath i Dusan Vasiljević. Wynik na 2:1 ustalił w 88. minucie gry, Cristian Zambrano.

Dla drużyny polskiego obrońcy była to trzecia ligowa porażka w tym sezonie. Jego zespół, mimo przegranej, zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Ma na swoim koncie o 19 punktów więcej od Ujpestu, który jest na drugiej pozycji w OTP Bank Lidze.

Kolejnym rywalem Ferencvarosa będzie Videoton Szekesfehervar. Rewanżowe spotkanie ćwierćfinału Pucharu Węgier odbędzie się w środę. W pierwszym meczu drużyna Nalepy przegrała u siebie 0:1.