Liga Mistrzów: Atalanta rozbiła Valencię

sports news

Atalanta Bergamo rozbiła Valencia CF 4:1 (2:0) w meczu 1/8 finału rozgrywek Ligi Mistrzów. Rewanż odbędzie się za trzy tygodnie w Hiszpanii.

Na gościnnym Stadio Giuseppe Meazza w Mediolanie prowadzenie gospodarzom zapewnił z bliska po kwadransie gry Holender Hans Hateboer. Trzy minuty przed przerwą popis swoich umiejętności zaprezentował Josip Ilicić. Słoweniec zwiódł dwóch rywali w narożniku pola karnego i mocno przymierzył pod poprzeczkę.

Trzynaście minut po zmianie stron podwyższył kapitalnym technicznym uderzeniem z dystansu Szwajcar Remo Freuler. Sześć minut później po raz drugi na listę strzelców wpisał się Hateboer, wykorzystując tym razem sytuację sam na sam.

Po kolejnych trzech minutach skutecznie odpowiedział rezerwowy Denis Czeryszew, ale na więcej „Nietoperzy” nie było już stać i sytuacja ekipy z Lombardii przed rewanżem wydaje się komfortowa.

* * * * * *
Atalanta Bergamo – Valencia CF 4:1 (2:0)
Bramki: Hateboer 16, 63, Ilicić 42, Freuler 58 – Czeryszew 66.

Atalanta: Gollini – Toloi, Palomino, Caldara (75 Zapata) – Hateboer, de Roon, Pasalić (90+1 Tameze), Freuler, Gosens – Ilicić, Gomez (81 Malinowski).

Valencia: Domenech – Wass, Mangala, Diakhaby, Gaya – Torres, Parejo, Kondogbia, Soler – Guedes (65 Czeryszew), Gomez (73 Gameiro).

Sędziował: Michael Oliver (Anglia).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.