Ligue 1: PSG zawiesiło Auriera

Obrońca Paris Saint Germain, Serge Aurier został zawieszony przez działaczy klubu za obraźliwe wypowiedzi na temat trenera Laurenta Blanca – poinformowano na stronie internetowej francuskiej drużyny. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej nie będzie mógł wystąpić we wtorkowym meczu Ligi Mistrzów z Chelsea Londyn.

23-latek został ukarany po tym jak ujawniono nagranie video, na którym obraża on trenera PSG i kolegów z drużyny. Aurier przeprosił już za swoje zachowanie.

– Video z udziałem Serge’a Auriera zawiera wypowiedzi, które są nie godne piłkarza Paris Saint Germain. Klub wszczął postępowanie dyscyplinarne i postanowił jednocześnie zawiesić zawodnika. Aurier nie weźmie udziału w meczu z Chelsea. Nasz klub chce udzielić pełnego wsparcia Laurentowi Blancowi – napisano w komunikacie.

Aurier w przeszłości był już zawieszony ze względu na swoje wypowiedzi na portalach społecznościowych. W zeszłym sezonie UEFA ukarała go za obrażenie sędziego Bjorna Kuipersa, który pokazał czerwoną kartkę Zlatanowi Ibrahimoviciowi.

– Podjąłem decyzję o zawieszeniu Auriera. PSG to potężny klub i nikt nie może tego podważać. Nie pozwolę, by rozbijano nas tuż przed meczem z Chelsea – powiedział prezes, Nasser Al-Khelaif.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Benfica – PSG https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-benfica-psg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: RB Lipsk – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rb-lipsk-celtic/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Club Brugge – Atletico Madryt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-club-brugge-atletico-madryt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…