Ligue 1: „Zieloni” zremisowali z OM

Olympique Marsylia zremisował u siebie z AS Saint-Etienne 1:1 (0:0) w pierwszym niedzielnym spotkaniu 27. kolejki francuskiej Ligue 1.

Na Stade Velodrome gospodarze po godzinie gry musieli radzić sobie w osłabieniu, po tym jak czerwoną kartkę zobaczył Kameruńczyk Nicolas N’Koulou.

Przewagę w polu goście wykorzystali dopiero pięć minut przed końcem, kiedy to do siatki celnie przymierzył Kevin Monnet-Paquet. Podopieczni Michela pokazali jednak charakter i w czwartej minucie doliczonego czasu gry do wyrównania doprowadził Belg Michy Batshuayi.

„Zieloni” po takim rozstrzygnięciu zajmują wciąż czwarte miejsce w tabeli. Ekipa z Prowansji natomiast przesunęła się na dziesiątą pozycję w klasyfikacji. Obie drużyny dzieli nadal tylko pięć punktów.