Silva: Mam nadzieję, że Ibrahimović zostanie w PSG

Obrońca Paris Saint-Germain, Thiago Silva wyznał w ostatnim wywiadzie, że ma nadzieję, iż Zlatan Ibrahimović przedłuży swój kontrakt z ekipą z Parc des Princes.

Aktualna umowa szwedzkiego napastnika wygaśnie wraz z końcem czerwca. Niedawno angielskie media informowały, że zainteresowanie piłkarzem wyraził Manchester United.

– Co mogę powiedzieć o Zlatanie? To niesamowity zawodnik, który na boisku wyczynia nieprawdopodobne rzeczy – przyznał Brazylijczyk cytowany przez “FourFourTwo”.

– Myślę, że nie zwolni tempa aż do końca sezonu. Według mnie są szanse na to, że odnowi swój kontrakt, ale to nie ja będę o tym decydował – dodał.

– Być może odejdzie z klubu, jeśli wygramy Ligę Mistrzów – zażartował. – Sam również chciałbym przedłużyć swoją umowę, ale zobaczymy, jak będzie. Mój agent prowadzi rozmowy z właścicielami – podsumował.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…