Lindbaeck: Chcę być mistrzem świata

sports news

Antonio Lindbaeck deklaruje walkę o najwyższe cele w cyklu Grand Prix w sezonie 2019.

– Nie zadowolę się jedynie ósemką. Chcę być mistrzem świata. Czemu miałbym cieszyć się z utrzymania? Jeśli rozpocznę dobrze sezon i wszystko zagra tak jak zaplanowałem, wtedy zobaczymy na co mnie stać – wyznał Szwed w rozmowie z oficjalnym serwisem Indywidualnych Mistrzostw Świata.

– Zawsze chciałem wrócić do GP i udało mi się to osiągnąć. Tej zimy pracowałem bardzo ciężko nad przygotowaniem do sezonu. Nie tylko wracam do GP. Pragnę tu zostać i osiągać dobre pozycje – podkreślił popularny „Toninho”.

– Oczywiście tylko jeden zawodnik może być mistrzem świata. Lecz w tym samym czasie, by nim zostać, musisz mieć wszystko przygotowane na 100 procent. Zmarzlik w minionym sezonie był fantastyczny. Jednak zawalił dwie rundy i nie został mistrzem – przypomniał Szwed ubiegłoroczne zmagania.

– Nie możesz mieć jedynie dwóch dobrych turniejów, musisz mieć świetny cały cykl. Musisz również osiągać dobre wyniki również w ligach. Musisz mieć cel, żeby być mistrzem świata, lecz musisz zrozumieć, że jeśli nim nie zostaniesz, to musisz wrócić i walczyć o niego w przyszłym roku. Utrzymanie nie jest dla mnie. Trzeba chcieć więcej – podsumował Antonio Lindbaeck.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.