Lindgren: Jestem bardziej stabilny niż wcześniej

sports news

Fredrik Lindgren jest przekonany, że praca z trenerem mentalnym odegrała kluczową rolę w jego transformacji w walce o tytuł mistrza świata.

“Fast Freddie” powrócił jako stały uczestnik cyklu Grand Prix w sezonie 2017, kiedy stracił brązowy medal przez kontuzję szyi, ale rok później stanął już na podium IMŚ. Miniony sezon ukończył na czwartej lokacie w klasyfikacji generalnej cyklu.

– Przez ostatnie cztery lata pracowałem z trenerem mentalnym, co bardzo mi pomogło – wyznał Lindgren w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

– Musisz mieć dobry team dookoła siebie oraz ludzi, którym ufasz. Każdy z kim pracujesz musi mieć ten sam cel. To nie jest teatr jednego aktora. Jest sporo puzzli w tej układance – podkreślił Skandynaw.

– Każdego dnia możesz czuć się inaczej, jednak kiedy wyjeżdżasz na tor musisz być w tym samym odpowiednim punkcie. Myślę, że to pomogło mi najbardziej i to nie tylko w sporcie, lecz także w życiu codziennym – zaznaczył reprezentant Szwecji.

– Myślę, że teraz ludzie dużo bardziej przejmują się zdrowiem psychicznym niż kiedyś. Czasem masz słabszy dzień, czasem masz wątpliwości, a czasem musisz z kimś pogadać. Jeśli masz czas na takie rozmowy to wszystko jest w porządku, zwykle trwa to około 20 minut. Jeśli masz problemy może to być godzina. Wszystko zależy gdzie jestem w danym momencie w moim życiu – kontynuował żużlowiec Włókniarza.

– To pomogło mi nie tylko w moim życiu profesjonalnego sportowca, lecz także w moim życiu osobistym. Jestem bardziej stabilny niż wcześniej. Zawsze są rzeczy do poprawienia i pracy nad nimi. Jednak czuję, że zmierzam w odpowiednim kierunku – podsumował Lindgren.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…