Linetty i Piątek mogą przenieść się latem do Florencji

sports news

Karol Linetty i Krzysztof Piątek mogą trafić latem do Fiorentiny – spekuluje włoski dziennik “La Nazione”.

Obaj reprezentanci Polski są prowadzeni przez jednego agenta i to może ułatwić ich przenosiny do stolicy Toskanii.

Priorytetem dla “Violi” jest Linetty. Dopiero jak uda się pozyskać pomocnika Sampdorii Genua, to wówczas będzie sprawdzana możliwość związana z Piątkiem.

24-letni napastnik wzmocnił Herthę za 27 mln euro w styczniu bieżącego roku z Milanu, ale strzelił tylko jednego gola w pierwszych ośmiu występach w Bundeslidze.

Chociaż Piątek grał w dwóch ostatnich meczach “Die Alte Dame” dochodzą sygnały, że nie jest do końca zadowolony z wyjazdu do Niemiec. ACF Fiorentina według “La Nazione” jest gotowa zaproponować dwuletnią opcję wypożyczenia z możliwością pierwokupu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.