Lis: W tym roku święta będą na drugim planie

sports news

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany nie tylko sportowe, ale i rodzinne, dlatego najbliższe święta Wielkiejnocy, bramkarz Wisły Kraków Mateusz Lis będzie spędzał bez swoich rodziców.

– Moi rodzice na co dzień pracują w Niemczech, także na pewno się nie zobaczymy. Wcześniej mieli zaplanowany urlop, aby przyjechać do Polski. Święta mieliśmy spędzić wszyscy w domu. Wraz z narzeczoną i jej rodzicami, ale w obecnej sytuacji przyjazd moich rodziców mija się z celem. Spędzę je w związku z tym z narzeczoną i jej rodzicami. W tym roku gdzieś święta będą na drugim planie, bo wszyscy żyją sytuacją, która nam towarzyszy. Jest ona trudna, jednak są różne świąteczne tradycje, więc trzeba będzie jak najwięcej ich wykorzystać i poczuć chociaż trochę tę atmosferę – powiedział Lis, w rozmowie z redakcją oficjalnej strony Białej Gwiazdy.

Lis zdradził również, że kończą mu się pomysły, na spędzanie czasu wolnego.

– Czuję się bardzo dobrze. Nic mi na szczęście, odpukać, nie dolega. Czas spędzam razem z moją narzeczoną. Siedzimy w domu – zgodnie z poleceniami. Dbamy o siebie nawzajem. Staramy się wymyślać co chwilę nowe zajęcia, żeby się nie nudzić. Powoli kończą nam się pomysły, ale dajemy radę! – stwierdził Lis.

(wisla.krakow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.