Lisandro Lopez odmówił powrotu do kadry Argentyny

sports news

Magazyn „Ole” poinformował, że Lisandro Lopez mógł wrócić do reprezentacji Argentyny. Odmówił jednak gry w kadrze do lat 23.

Napastnik Racing Club ma 36 lat i otrzymał propozycję gry w reprezentacji Argentyny do lat 23, która weźmie udział w Igrzyskach Panamerykańskich. Do kadry w tym turnieju może być zgłoszonych trzech zawodników powyżej limitu wiekowego.

Lopez odmówił jednak gry w reprezentacji, ponieważ chce przygotować się jak najlepiej do gry w klubie. W tym sezonie rozegrał 23 spotkania i strzelił 17 goli.

Doświadczony Argentyńczyk w przeszłości grał m.in. w FC Porto i Olympique Lyon.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.