Lizarazu: Benzema niesłusznie krytykował Giroud

sports news

Mistrz Świata z Francją – Bixente Lizarazu przyznał, że jego zdaniem Karim Benzema niesłusznie krytykuje Oliviera Giroud.

Benzema wypowiedział się w ostatnim czasie dosyć kontrowersyjnie na temat swojego rodaka, twierdząc, że Benzema przy nim to jak Formuła 1 przy kartingu.

– To co robi w Madrycie jest niezwykłe. Nie upoważnia to jednak go do tego, by krytykował innych zawodników. Giroud nie powinien płacić ceny za frustrację Karima – powiedział Lizarazu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.