ŁKS Łódź – Legia Warszawa – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz ŁKS Łódź – Legia Warszawa, czyli siódme spotkanie, szóstej kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Beniaminek po pięciu kolejkach z dorobkiem czterech punktów zajmuje 14. miejsce w tabeli. Legia w czterech meczach tego sezonu zdołała uzbierać siedem punktów, co daje jej na tę chwilę ósmą pozycję w zestawieniu.

Typujemy, że tym pojedynku padną mniej niż trzy gole. Jak zawsze zaglądamy do naszego systemu statystyk i sprawdzamy ile goli padało w meczach ŁKS-u, gdy grał na swoim stadionie.

Typy na dziś

Widzimy, że średnio w tych starciach padało zaledwie 1.33 gola na mecz i tylko w jednym strzelano więcej niż dwie bramki. Większą próbkę otrzymamy od Legii, dlatego zerkamy ja gracze ze stolicy radzili sobie na wyjazdach w niedzielne popołudnia.

Typy na dziś

W ośmiu meczach z wybranego zakresu padało średnio tylko 2 gole na mecz. Do tego w 50 procentach takich spotkań była pokrywana linia 2.5 gola. Legia ma przed sobą ciężki rewanż w eliminacjach do Ligi Europy w Glasgow, więc spodziewamy się, że trener da odpocząć podstawowym graczom. To powinno sprawić, że zmiennicy nie dadzą wiele jakości i tym samym szansa na dużą liczbę goli znacznie spadnie.

W związku z tym stawiamy, że w starciu ŁKS-u z Legią kibice w Łodzi i przed telewizorami zobaczą mniej niż trzy bramki.

ŁKS Łódź – Legia Warszawa, typ: poniżej 2.5 gola, kurs: 1.90.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

typy na dziś