Zagłębie Lubin – Piast Gliwice – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Zagłębie Lubin – Piast Gliwice, czyli szóste spotkanie, szóstej kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Zagłębie po pięciu kolejkach zajmuje 12. miejsce w tabeli z zaledwie pięcioma punktami. Obrońcy mistrzowskiego tytułu plasują się na 6. miejscu i mają o trzy “oczka” więcej.

Typujemy, że w tym pojedynku padną mniej niż trzy gole. Zaglądamy jak zawsze do naszego systemu statystyk i sprawdzamy ile goli padało w niedzielnym meczach Zagłębia na stadionie w Lubinie.

Typy na dziś

Widzimy, że w wybranym zakresie w meczach “miedziowych” padało średnio 2.25 gola na mecz. Do tego tylko w trzech z ośmiu spotkań pokrywano linię 2.5 gola. Zerknijmy teraz na liczbę bramek w wyjazdowych meczach Piasta, które były rozgrywane w niedzielę.

Typy na dziś

Tutaj również nie padało wiele goli, bo zaledwie 2.6 bramki na mecz, ale w trzech z pięciu takich spotkań strzelano więcej niż dwa razy. Zobaczmy jeszcze ile goli padało w niedzielnych pojedynkach, które sędziował Krzysztof Jakubik, który będzie rozjemcą tego starcia. Okazuje się, że w takich pojedynkach padało średnio 2.38 gola na mecz i w zaledwie trzech z ośmiu meczów strzelano więcej niż dwa gole.

W związku z tym stawiamy, że w potyczce Zagłębia z Piastem padną mniej niż trzy bramki.

Zagłębie Lubin – Piast Gliwice, typ: poniżej 2.5 gola, kurs: 1.84.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…