Lloris: Nie było łatwo po szybkiej stracie bramki

sports news

Tottenham Hotpsur przegrał w finale Ligi Mistrzów z Liverpool FC 0:2. Hugo Lloris, bramkarz „Kogutów”, zdaje sobie sprawę, że taka szansa na triumf w tych rozgrywkach może szybko się nie powtórzyć.

– Mogliśmy zagrać lepiej. Nie było jednak łatwo, kiedy tak szybko traci się gola – powiedział Lloris, cytowany przez „UEFA.com”.

– To jest bardzo bolesne. Nigdy nie wiadomo, kiedy będziemy mieli kolejną szansę na zdobycie tego trofeum – dodał.

– Spisaliśmy się bardzo dobrze w tym sezonie Ligi Mistrzów. To jest wielki krok naprzód dla tego klubu, że dotarł tak daleko w tych rozgrywkach – podkreślił.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.